StepMania / Dance Dance Revolution
2 x mata Dance Laser-Tek (z możliwością rozszerzenia do 4)

Chyba najbardziej znana gra muzyczna na konwentach. Korzenie DDRa na Polskich konwentach sięgają roku 2002. W tamtych czasach zabawa była bardzo nowa i droga, mało kto mógł pozwolić sobie na grę. Dziś każdy kto zapragnie może kupić 'szmacianą matę'. Na imprezy oferujemy nasze twarde maty. Sala zwana również "DDRoomem" zależnie od zapotrzebowania może być otwarta nawet przez 24 godziny na dobę.

Jako jedna z dwóch ekip w Polsce oferujemy możliwość grania w StepManię na czterech graczy. Nasz prywatny system stworzony jest dla dużych wyświetlaczy i w przypadku naszego setupu dla czterech graczy używamy 42" telewizora.

500x500

Pump It Up
2 x mata Pump Laser-Tek

Mimo iż nie tak popularna jak jej Japoński braciszek - koreański Pump It Up ma wielu zwolenników. Dzięki oficjalnej dystrybucji automatów Pump It Up w Polsce możemy zagrać na nowiuteńkich automatach w nadmorskich miejscowościach. Oferujemy wrażenia niczym z salonów gier.

Prawdopodobny setup to 26" monitor full HD.

500x500

Pop nM
custom arcade-style controller

Jedna z ciekawszych gier w naszej ofercie. Zbijaj rękoma spadające z góry 'hamburgery' w rytm muzyki aby zdobywać punkty. Jest to jedna z rzadziej spotykanych gier na konwentach z powodu dosyć dużych problemów z kupnem kontrolera.

Ten kontroler został wykonany przez nas i opiera się o jedną z najlepszych płytek drukowanych dostępnych na rynku do gier muzycznych.

500x500