Lisek
założyciel Lisiej Nory

Poraz pierwszy na macie stanąłem w wieku 13 lat. Już wtedy wiedziałem, że to będzie coś co będę robił przez długi czas. Od ponad 10 lat pomagałem przy organizacji sal z grami muzycznymi na konwentach. Bardzo zależy mi, aby przywrócić dawną świetność gier muzycznych na konwentach.

W czasie wolnym zajmuje się również tworzeniem kroków. Moje układy są bardzo cenione na polskich konwentach. Stworzyłem układy do między innymi: Bad Apple!! (Graph Tech Remix), Labirynth, Isengard (zwycięzca StepMix 5) czy Monster. Pracowałem przy projektach komercyjnych dla firm IQ Publishing (Dance Party), Positive Gaming (iStep) oraz Cobalt Flux (Street Fit).

500x500

Nusa
z miłości do strzałek

Pierwsze zetknięcie z matą było fantastyczne. Postawiono mnie na macie - patrząc to na nią, to na monitor, stwierdziłam 'aha'. Wystarczył jeden długi konwent, aby ogarnąć jak się 'tupta'. Potem już było z górki - im więcej skaczesz, tym lepiej sobie radzisz.

Wmieszana w pomoc przy organizacji, często byłam nazywana 'tą od DDRa.' Może dlatego, że z gigantycznym uśmiechem i ogromną dozą anielskiej cierpliwości tłumaczyłam wszystkim nowicjuszom (tym chętnym i tym mniej chętnym też, ale oni potem też byli chętni, słowo daję!) jak ta 'kicanka' działa. Zawsze pomocna, zawsze z uśmiechem. I zawsze ze śmiechem!

500x500

NiuQ

Leafeon idź! Użyj "autkowego dojeżdżania"!

W roku 2009 pierwszy raz spotkałem się z określeniem "anime i manga" i od tamtej pochłaniało mnie to coraz bardziej. Rok później dowiedziałem się ze istnieją także imprezy z tym związane - pierwszy raz pojechałem na Wanekon 2010. Wtedy pierwszy raz stanąłem na matach DDR - ciężko było się postawić ten pierwszy krok ale kiedy pojąłem już podstawy to uznałem, że jest to coś dla mnie.

Moją ulubioną grą muzyczną jest Pump It Up, ale jako że nie bywa zbyt często na konwentach to zadowalam się DDR. Jeżeli jestem na konwencie to najczęściej znajdziesz mnie właśnie w DDRce. Polecam każdemu!

500x500

Cichy
proszę nie robić mi zdjęć.

Lisek: napisz jakies krotkie zdanie o sobie
Cichy133: nie umiem

A tak naprawdę nasz technik. Naprawia wszystko - maty, komputery, zepsuty dzień. Dzięki jego umiejętnością nasz sprzęt ciągle działa perfekcyjnie ;)

500x500

Helper hall of fame
Random Tomek Shisza Kapsel Ravelan Reina0111 z siostrą Pisklakozaur Throo & Yuukae Phantom LeBlusz Zlew ...i inni!