StepMania / Dance Dance Revolution
2 x mata Dance Laser-Tek, 2 x mata arcade Dance Dance Revolution KONAMI

Chyba najbardziej znana gra muzyczna na konwentach. Korzenie DDRa na Polskich konwentach sięgają roku 2002. W tamtych czasach zabawa była bardzo nowa i droga, mało kto mógł pozwolić sobie na grę. Dziś każdy kto zapragnie może kupić 'szmacianą matę'. Na imprezy oferujemy nasze twarde maty. Sala zwana również "DDRoomem" zależnie od zapotrzebowania może być otwarta nawet przez 24 godziny na dobę.

Jako pierwsi w Polsce oferujemy również wynajem mat typu arcade lub całej maszyny arcade.

500x500

Pump It Up
2 x mata Pump Laser-Tek, 2 x mata arcade Pump It Up ANDAMIRO

Mimo iż nie tak popularna jak jej Japoński braciszek - koreański Pump It Up ma wielu zwolenników. Dzięki oficjalnej dystrybucji automatów Pump It Up w Polsce możemy zagrać na nowiuteńkich automatach w nadmorskich miejscowościach. Oferujemy wrażenia niczym z salonów gier.

Oferujemy również wynajem mat arcade.

500x500

Project Diva
arcade controller

Panel do Project Diva - wyjęty prosto z maszyny arcade!

500x500

Muse Dash
mini diva controller

Możliwość postawienia do dwóch stanowisk Muse Dash wraz z bardzo przyjemnymi kontrolerami "Diva Mini".

500x500

Pop 'n Music
custom arcade-style controller

Jedna z ciekawszych gier w naszej ofercie. Zbijaj rękoma spadające z góry 'hamburgery' w rytm muzyki aby zdobywać punkty. Jest to jedna z rzadziej spotykanych gier na konwentach z powodu dosyć dużych problemów z kupnem kontrolera.

Ten kontroler został wykonany przez nas i opiera się o jedną z najlepszych płytek drukowanych dostępnych na rynku do gier muzycznych.

500x500