lisek

Lisek

Założyciel Lisiej Nory

Po raz pierwszy na macie stanąłem w wieku 13 lat. Już wtedy wiedziałem, że to będzie coś co będę robił przez długi czas. Od ponad 10 lat pomagałem przy organizacji sal z grami muzycznymi na konwentach. Bardzo zależy mi, aby przywrócić dawną świetność gier muzycznych na konwentach.

W czasie wolnym zajmuje się również tworzeniem kroków. Moje układy są bardzo cenione na polskich konwentach. Stworzyłem układy do między innymi: Bad Apple!! (Graph Tech Remix), Labirynth, Isengard (zwycięzca StepMix 5) czy Monster. Pracowałem przy projektach komercyjnych dla firm IQ Publishing (Dance Party), Positive Gaming (iStep) oraz Cobalt Flux (Street Fit).
nusa

Nusa

Mama konwentowa

Tak, to ja jestem tym człowiekiem od ludzi. I od grafik. I maskotką... znaczy co? :3

Nie no, maskotki Lisiej Nory to moje dzieci. Tak jak cała reszta Pomoc Lisków.

Przygarniam wszystkie znajdy i przekazuje wiedzę 'z czym to się je', sama gram w różne rytmiki od 2007 i od tego samego roku jeżdżę na konwenty, żeby zarażać ludzi zajawką do grania. Moim oczkiem w głowie oprócz DDRa i freestyle na Pumpie jest Hatsune Miku Project Diva - jak widać zresztą. Jeśli trzeba gadać - wszyscy zgłaszają się do mnie. Trzeba coś ogarnąć? Też zgłaszają się do mnie. Znależć? Nuuuuusaaa...

Stepmanie mi znowu scrashowali? Well, here we go again... (╯°□°)╯︵ ┻━┻niuq

NiuQ

Leafeon idź! Użyj "autkowego dojeżdżania"!

W roku 2009 pierwszy raz spotkałem się z określeniem "anime i manga" i od tamtej pochłaniało mnie to coraz bardziej. Rok później dowiedziałem się ze istnieją także imprezy z tym związane - pierwszy raz pojechałem na Wanekon 2010. Wtedy pierwszy raz stanąłem na matach DDR - ciężko było się postawić ten pierwszy krok ale kiedy pojąłem już podstawy to uznałem, że jest to coś dla mnie.

Moją ulubioną grą muzyczną jest Pump It Up, ale jako że nie bywa zbyt często na konwentach to zadowalam się DDR. Jeżeli jestem na konwencie to najczęściej znajdziesz mnie właśnie w DDRce. Polecam każdemu!
blusz

LeBlusz

Profesjonalny debil

Człowiek kąkuter który posiada więcej staminy niż rozumu.

To ja stawiam tą stronę (siema).

Rytmiki znalazłem jak miałem jakieś 12 lat, wkręciłem się mocniej jakoś w 2018. Stałem się tym typem człowieka co jak już przyjdzie na strefę, to wyjdzie tylko i wyłącznie po to żeby coś zjeść. Gram co mi dadzą, uwielbiam charty typu "śmieszne" a od kiedy w Sopocie postawili automat do Pumpa to moje dłonie już nie wyglądają tak samo przez odciski od poręczy.

Co robię w Norze? Nie wiem, gram w gre Tomb Raider, gadam z ludźmi, śmieszkuję (jedna z niewielu rzeczy która mi wychodzi) i pomagam naokołokapsel

Kapsel

Pumpito Kongo

Z grami rytmicznymi miałem do czynienia od małego. Zaczęło się od przygody z Pump It Up w Darłowie, gdzie spotkałem niesamowicie miłą parę starszego małżeństwa, która w tamtym okresie obsługiwała tamtejszy arcade i uczyła nową generację graczy. Na konwentach spotkałem się z DDR i PiU dopiero na Remconie 2019. Tam wtedy spotkałem po raz pierwszy ekipę Lisiej Nory i zadomowiłem się z nią od pierwszego momentu (Zwłaszcza, że jako jedni z nielicznych wystawiali w Polsce moje ulubione PiU na konwentach, więc długo nie musieli mnie przekonywać)

W Norze zajmuje się naszymi Socjalami i wkurzaniem reszty ekipy. Więc jeśli kiedykolwiek jakiś post do was nie trafi lub was rozbawi to ja byłem :Dcichy

Cichy

proszę nie robić mi zdjęć.

Lisek: napisz jakies krotkie zdanie o sobie

Cichy133: nie umiem

A tak naprawdę nasz technik. Naprawia wszystko - maty, komputery, zepsuty dzień ale jest zbyt leniwy żeby jeździć na konwenty poza Trójmiasto. Dzięki jego umiejętnościom nasz sprzęt ciągle działa perfekcyjnie ;)Helper hall of fame

Pisklakozaur & Porcelanka, Ravelan, Reina z siostrami, Lyria, Hypixus, Random, Tomek, Throo & Yuukae, Klywenc, Phantom, Zlew, Kasiasty, Maryushi, Alis, Dait, Beatroot ...i inni!